Fotomiks pagalmiņš

Bauskā, Kalna ielā 12

Tālrunis foto un datorsalonā 22332923, veikalā – darbnīcā „Velosēta” 29294678.

Pagalmā iespējams saņemt pakalpojumus trīs nozarēs – fotolietu tirdzniecība un pakalpojumi, datorpreču tirdzniecība, remonts un apkope, kā arī velosipēdu, to rezerves daļu un aksesuāru tirdzniecība, veloremonts un noma. Visus šos pakalpojumus var saņemt vienuviet – piemīlīgajā pagalmiņā Kalna ielā 12, Bauskā!

Nelielajā fotoveikaliņā var iegādāties ar šo nozari saistītās lietas, nofotografēties dokumentiem, saņemot bildes jau 2 minūšu laikā, izgatavot fotogrāfijas gan no digitālajiem nesējiem, gan vecajām labajām fotogrāfijām un fotofilmām, restaurēt fotogrāfijas.

Iepriekš piesakoties fotografējam salonā, kā arī ir iespējams pieteikt fotogrāfu jebkurai dzīves situācijai. Ja Jums ir vajadzības fotojomā, nāciet vai zvaniet. Tā pat varat atsūtīt fotogrāfijas izgatavošanai uz mūsu e-pastu bauskasfoto@inbox.lv.

Tālrunis fotoveikalā 22332923 

Datorsalonā piedāvājam datorpreces, izejmateriālus (tintes, tonerus) un aksesuārus. Veicam datoru remontu un apkopi, printeru un citu perifērijas iekārtu remontu un apkopi, datortīklu ierīkošanu, uzlabošanu un uzturēšanu. Informāciju par mums varat iegūt arī mūsu mājaslapā www.datorubauska.lv

Tālrunis datorsalonā 22332923 

Veikals - darbnīca ,,Velosēta,, - palīdzēsim visiem, kam jau ir velosipēdi, un piedāvāsim tos kam velo vēl nav, bet ir vēlme ar to nodarboties! Ja nepietiek naudas velosipēda iegādei, vai vēl neesat pārliecināts par tā iegādi – izīrēsim jums braucamo! Veicam visa veida velosipēdu remontus un apkopes. Neaizmirsti, ka pavasarī uz apkopēm ir rindas! Sagatavo savu braucamo nākamajai sezonai jau rudenī! „Velosēta” ir atvēta sezonas laikā. Par darbalaikiem aukstajā gadalaikā un citiem jaunumiem sekojiet Facebook lapā Velosēta!

Tālrunis veikalā - darbnīcā ,,Velosēta,, 29294678

Telpunoma

Interesenti var uzsākt savu uzņēmējdarbību telpās ap pagalmu.

Par brīvām telpām un īres noteikumiem interesēties:

Tālrunis 29219311

e-pasts: k12bauska@gmail.com

Iet atpakaļ