Starpkultūru tikšanās Bauskas kopienas centrā “Pasta 5”

Gada nogalē "Pasta 5" tikāmies uz kopēju iedzīvotāju saliedēšanās un sadraudzības pasākumu, lai kopīgi atskatītos uz gada laikā paveikto, sajustu siltumu Kopienas centra telpās un sadarbības partneru sajūtās, kopā pastrādātu un apdomātu jaunus projektus. Esam sapulcinājuši gan esošo partnerību biedrus, gan ieinteresētos vecpilsētas iedzīvotājus, gan jaunu sadarbības biedrību pārstāvjus, kurus vieno aktīva līdzdalība mūsu sabiedrības un pilsētas labā.
 
Kad tikšanās "sākuma ledus ir izkusis", esam spēka dziesmas izdziedājuši, dalāmies grupās, lai meistardarbnīcās kopīgi padarītu kādu darbiņu - interesentiem tika piedāvāts - čebureku gatavošana, apsveikuma kartiņu izgatavošana, krēslu auduma pārvilkšana, video sveiciena filmēšana, "Saules dārza" ideju skiču prezentācija.
 
Un visvairāk iedvesmo, Rātslaukuma egles gaismiņas aiz loga, centra telpās mutuļo sarunas un jaunu sadarbības plānu izstrāde, smaržo ēdiens, cilvēki vienoti un apņēmības pilni, šādi turpināt! Ir daudz paveikts, ir daudz vēl ieplānots. Un kopā mums sanāk, tas gan!

Organizē biedrība “Bauskas vecpilsēta” sadarbībā ar Zemgales NVO centru, līdzfinansē Latvijas Republikas Kultūras ministrija.

 

Informāciju sagatavoja biedrība “Bauskas vecpilsēta” 

Iet atpakaļ