"Satiec savu meistaru! 2015" Koka logu restaurācijas darbnīca Bauskā

No 2015. gada 27. līdz 29. martam visā Latvijā norisināsies pasākums „Satiec savu meistaru! 2015”. Bauskā 27. un 28. martā no plkst.10.00 līdz 16.00 amatniecības centrā "Bauskas skapis", Kalna ielā 14 notiks koka logu restaurācijas darbnīca, kurā varēs apgūt pirmos soļus koka logu restaurācijā. Darbnīcu vadīs Bauskas pils restaurators Aivis Čornajs un Indra Liepa un Arnolds Gailis, kuri koka logu restaurācijas iemaņas apguvuši restauratora Jāņa Tolpežņikova vadībā 2014. gadā vēsturisko koka logu restaurācijas un atjaunošanas meistarklasē Bauskā.

Darbnīcas dalībnieki tiks iepazīstināti ar loga restaurācijas posmiem: vecās krāsas tīrīšana, koka tīrīšana, slīpēšana, koka eļļošana ar lineļļu, metāla detaļu tīrīšana, apstrāde, pārklāšana ar svina mīniju, stiklošana, tepēšana ar lineļļas tepi, koka krāsošana ar lineļļas krāsu.

Vēlams ņemt līdzi savu logu.

Darbam nepieciešamie instrumenti un materiāli tiks nodrošināti. Par to gādās biedrība "Bauskas vecpilsēta". Biedrībai šāda iespēja ir pateicoties Valsts kultūrkapitāla fonda atbalstam 2014. gadā, kad VKKF atbalstīja biedrības projektu vēsturisko koka logu atjaunošanas un restaurācijas  meistarklasei Bauskas vecpilsētā, projekta ietvaros tika iegādāti koka logu restaurācijai nepieciešamie instrumenti, kas tiks izmantoti arī šajā darbnīcā.

Meistardarbnīca notiks latviešu un angļu valodā

Visi mīļi gaidīti!

Darbnīcai pieteikties un noskaidrot atbildes uz saviem jautājumiem var, zvanot vai rakstot Indrai Liepai: t. 26363407 liepaindra@gmail.com

Iet atpakaļ