Pikniks Bauskas vecpilsētā

Biedrība «Bauskas vecpilsēta» kopā ar domubiedriem smeļas idejas vecpilsētas attīstībai 

10. septembrī kopā ar biedrību “Valmieras novada fonds”, “Ogres attīstības biedrību” un radošo kvartālu “Skola 6” no Cēsīm meklējām iedvesmas Bauskas vecpilsētas attīstībai. 

Sanākušie diskutēja, kas tieši Bauskas vecpilsētā būtu attīstāms un pielāgojams, kā arī nevastisko organizāciju pārstāvji dalījās savā pieredzē, kas īstenots Cēsīs, Ogrē un Valmierā. Biedrība “Bauskas vecpilsēta” smelsies pieredzi no viņiem. 

Biedrības “Bauskas vecpilsēta” valdes locekle Egija Stapkēviča: “Varam secināt, ka veiksmīgi pielāgojams mūsu vajadzībām būtu “ziedotāju aplis” vecpilsētas projektiem, koprades māja radošām izpausmēm vecpilsētā un kādas ēkas atdzīvināšanai, pasākumi vietējiem iedzīvotājiem pagalmos, mākslas festivāli, kopienas sarunas un satikšanās prieks.” 

Biedrība “Bauskas vecpilsēta” pateicas sanākušajiem, kā arī Lodiņa alus fabrikas namatēvam Leopoldam Ozoliņam par iespēju sanākt vienā no vecpilsētas galvenajām “pērlēm”! 

Paldies par pieredzēm, paldies par iedvesmu! 

Ideju pikniks noritēja projekta “Bauskas vecpilsētas kopienas tête-à-tête” ietvaros, kuru finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija caur EEZ un Norvēģijas grantu programmu “Aktīvo iedzīvotāju fonds”. Projekta mērķis ir pilnveidot biedrības darbību, atbilstoši Bauskas vecpilsētas kopienas vajadzībām, nodrošinot nepieciešamos pakalpojumus, finansiālo neatkarību un izvēršot dialogu ar sabiedrību.

Informāciju sagatavoja:

biedrības “Bauskas vecpilsēta” komunikācijas speciālists Kaspars Kalējs 

Papildu informācija:

Kaspars Kalējs

+371 28897461

e-pasts:

Iet atpakaļ