Lielā Murzas krāmu tirdziņš

Šī gada 3. augustā Bauskas novada svētku laikā jau trešo reizi notiks Lielā Murzas krāmu tirdziņš, kas tiek rīkots ar mērķi savākt līdzekļus dēkaiņa Magno Kavallo skulptūras izveidei. Tirdziņš notiks Mākslinieku dārzā, Saules ielā 4a no 11.00-15.00.

Ikvienam baušķeniekam ir iespēja dot savu artavu šim projektam, kā rezultātā kopīgiem spēkiem radītā skulptūra papildinās un izdaiļos Bauskas vecpilsētas ainavu!

Kā piedalīties? Ir divi varianti:

1. Līdz 2. augustam nes savus ”krāmus” uz salonu „Meistars Gothards” Plūdoņa ielā 42 vai arī  3. augustā uz Lielā Murzas krāmu tirdziņu. Nes noderīgas un tīras mantas lietošanas kārtībā, par kurām kāds cits būtu gatavs atdot naudiņu! Droši nes grāmatas, traukus, mūzikas ierakstus, filmas, elektropreces ,datorspēles, galda spēles, dažādus aksesuārus (lietussargus, somas, cepures, jostas, rotaslietas) un citas derīgas mantas.


Uzmanību! Nepieņemsim apģērbus un apavus! Tos labāk ziedo labdarības organizācijām!


2. 3. augustā no 11.00 līdz 15.00 nāc uz Mākslinieku dārzu Saules ielā 4a, kur, iemetot naudiņu Lielā Murzas burkā, varēsi iegūt kādu sev noderīgu krāmu!

Turpat katrs varēs aplūkot arī Magno Kavallo skulptūras metus, kā arī nobalsot par sev tīkamāko no tiem. Skices tiks radītas Bauskas pirmā tēlniecības plenēra “Slavenā Kurzemes un Zemgales hercogistes dēkaiņa Magno Kavallo jeb Lielā Murzas skulptūras meta izveide”  laikā no 24. jūlija līdz 2. augustam. Autori: Aivars Gulbis, Igors Dobičins, Niks Edušs.

Izdaiļosim Bauskas vecpilsētu kopā!

 Marta Liepa biedrības "Bauskas vecpilsēta" sabiedrisko attiecību speciāliste

Iet atpakaļ